تعویض شیشه اتومبیل

تعویض شیشه اتومبیل ممکن است به ظاهر کاری ساده به نظر بیاید اما حتما باید فوت کوزه گری آن را بدانید تا کار حرفه ای انجام دهید.

برای اینکه بهتر بتوانید در مورد سرویسکار خودروی خود تصمیم بگیرید بهتر است به صفحه نمونه کارهای ما در وبسایت شیشه اتومبیل عزیزی مراجعه کنید.

اما پیش از اینکه نمونه کارهای دیگر ما را ببنید، می توانید با دیدن این ویدئو، از مراحل انجام کار آگاه شوید.

مرکز تخصصی تعویض شیشه ماشین در کرج

حالا که قصد دارید تعویض شیشه اتومبیل خود را به کاردان بسپارید، شیشه اتومبیل عزیزی را به یاد داشته باشید. شیشه اتومبیل عزیزی مرکز تخصصی تعویض شیشه ماشین در کرج است.

کارشناسان ما ب اتوجه به دارا بودن تجربه چندین ساله، تمام خدمات مربوط به شیشه اتومبیل را در کرج در کوتاه ترین زمان، با منصفانه ترین قیمت و بهترین کیفیت تضمین شده به شما ارائه می دهند.

زمانی که شخصی نیاز به تعویض شیشه ماشین خود پیدا می کند، حتما اتفاقی افتاده است. معمولا کمتر کسی است که بدون دلیل و بدون نیاز، اقدام به تعویض شیشه ماشین خود کند.

به همین دلیل کارشناسان ما تلاش میکنند در عین اینکه کار را سریع و با کیفیت انجام دهند، به صاحب خودرو نیز آرامش داده و با روی باز پذیرای شما و خودروی شما هستند.

برای دیدن نمونه های بیشتر از کارهای شیشه اتومبیل عزیزی یا میتوانید به صفحه گالری در وبسایت شیشه اتومبیل عزیزی مراجعه کنید و یا به اینستاگرام ما بپیوندید.

این خودرو بر اثر افتادن شاخه خشکیده درخت ، دچار حادثه شده بود. که پس از مراجعه به شیشه اتومبیل عزیزی، متخصصین ماهر ما، با ظرافت و دقت هرچه تمام تر، شیشه عقب آن را تعویض کردند.

قیمت شیشه ماشین در کرج

عوامل مختلفی در تعیین قیمت شیشه ماشین در کرج و همه شهرهای دیگر دخیل است. از جمله این عوامل می تواند :

  • مدل و برند خودروی شما
  • برند شیشه ای که انتخاب میکنید
  • کدام شیشه نیاز به تعویض دارد
  • نوع مواد اولیه و چسب به کار رفته برای شیشه
  • و البته دستمزد

بنابراین ما نمیتوانیم بدون دیدن اتومبیل شما، هیچگونه قیمتی بدهیم.

اما شما می توانید با ارسال تصویر شیشه اتومبیل خود از طریق واتساپ و یا دایرکت اینستاگرام شیشه اتومبیل عزیزی ، از ما مشاوره دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هجده =